Oferta

Elektrometalex

Firma Wiesław Kostka Elektrometalex została założona w 1990 r. Wiodącym kierunkiem działalności jest handel hurtowy i detaliczny materiałami elektrotechnicznymi. Działamy głównie na rynku lokalnym. Zaopatrujemy w materiały elektryczne  instalatorów, przedsiębiorstwa, szkoły, urzędy oraz odbiorców indywidualnych. Współpracujemy z wieloma producentami i dystrybutorami materiałów elektrycznych.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.
Dla firm oraz klientów indywidualnych, którzy budują lub remontują obiekty stosujemy duże rabaty. Możemy dostarczyć zakupione materiały na plac budowy naszym transportem.
Dodatkowym kanałem dystrybucji, który staramy się rozwijać jest sprzedaż wysyłkowa.

Świadczymy usługi elektroinstalacyjne w tym pomiary.

Prowadzimy recykling odpadów metalowych i elektrycznych. W ramach tej działalności prowadzimy skup złomu stalowego i metali kolorowych, przerabiamy kable złomowe oraz prowadzimy punkt zbierania odpadów RTV i AGD.

Dysponujemy wagą najazdową do 30 ton. Oferujemy odpłatne ważenie pojazdów i ładunków.

Więcej informacji o ofercie pod nr tel:
91 415 02 55, 91 415 12 21,
lub pod adresami e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projektowanie stron internetowych - kostek.net