Oferta

Elektrometalex

Firma Wiesław Kostka Elektrometalex została założona w 1990 r. Wiodącym kierunkiem działalności jest handel hurtowy i detaliczny materiałami elektrotechnicznymi. Działamy głównie na rynku lokalnym. Zaopatrujemy w materiały elektryczne  instalatorów, przedsiębiorstwa, szkoły, urzędy oraz odbiorców indywidualnych. Współpracujemy z wieloma producentami i dystrybutorami materiałów elektrycznych.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.
Dla firm oraz klientów indywidualnych, którzy budują lub remontują obiekty stosujemy duże rabaty. Możemy dostarczyć zakupione materiały na plac budowy naszym transportem.

 Prowadzimy recykling odpadów metalowych i elektrycznych. W ramach tej działalności prowadzimy skup złomu stalowego i metali kolorowych, przerabiamy kable złomowe oraz prowadzimy punkt zbierania odpadów RTV i AGD.

 Dysponujemy wagą najazdową do 30 ton. Oferujemy odpłatne ważenie pojazdów i ładunków.

Więcej informacji o ofercie pod nr tel:


91 415 02 55,

91 415 12 21,

lub pod adresami e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projektowanie stron internetowych - kostek.net